Спеціальні потреби

Суд в Таїланді усунув бар’єр до екстрадиції Бута


Російський торговець Віктор Бут, якого звинувачують у незаконній торгівлі зброєю.
Російський торговець Віктор Бут, якого звинувачують у незаконній торгівлі зброєю.

Суд Таїланду усунув перешкоду до екстрадиції російського бізнесмена Віктора Бута до Сполучених Штатів, якого звинувачують у нелегальній торгівлі зброєю. Він відхилив обвинувачення у відмиванні грошей і махінаціях із їх пересиланням.

Адвокат Бута сказав, що він буде оспорювати у суді це рішення у намагатиметься відвернути екстрадицію свого клієнта. Тимчасом представники судових органів сказали для Associated Press, що тільки прокуратура може подати апеляцію про скасування звинувачень висунутих Бутові.

Найвищий суд Таїланду постановив у серпні, що Бут може бути переданий Сполученим Штатам на підставі раніше висунутих йому звинувачень. Але Вашингтон відтак висунув нові звинувачення проти Бута у побоюванні, що рішення суду може бути не на користь США.

5 жовтня Кримінальний суд Банкоку відмовився від розгляду справи з врахуванням цих нових звинувачень .

Росія переконливо оспорює намагання США щодо екстрадиції Бута, колишнього офіцера радянських військово-повітряних сил, який, як гадають, володіє секретною інформацією, що стосується безпеки Росії.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG