Спеціальні потреби

Ісламістські бойовики залишили місто на півночі Сирії


.
.
Згідно з повідомленнями, ісламістське екстремістське угруповання розпочало залишати контрольований повстанцями район у північній Сирії. Це відбувається після отримання ультиматуму від суперницької організації екстремістів.

Організація Syrian Observatory for Human Rights повідомила, що бойовики угруповання Ісламська держава в Іраку та Леванті вже залишили містечко Азаз і навколишні райони.

Цього тижня угруповання Фронт аль-Нусра, яке пов’язане з аль-Кайдою, заявило, що воно змусить Ісламську державу в Іраку та Леванті залишити район, якщо вона не погодиться на посередницьку роль ісламських духівників після смерті високопоставленого ісламського командира. Визначений для цього термін закінчується в суботу.

Торік угруповання Ісламська держава в Іраку та Леванті, яке відокремилося від мережі аль-Кайда, встановило контроль над містом, що неподалік кордону з Туреччиною і яке дотепер було було під контролем інших бойовиків опозиції.

Протягом кількох місяців сутичок між різними угрупованнями ісламських повстанців у Сирії загинули тисячі бойовиків. Вони ввели додаткові поділи серед і без того поділену сирійську опозицію, яка намагається усунути від влади президента Башара аль-Асада.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG