Спеціальні потреби

Представники обох сторін сирійського конфлікту продовжують мирні переговори


Евакуація цивільних з міста Гомс
Евакуація цивільних з міста Гомс
Спеціальний посланник ООН і Ліги арабських держав Лахдар Брагімі веде переговори з представниками сирійського уряду і опозиції.

Це вже другий день нового раунду переговорів у Женеві, під час яких Брагімі намагається заохотити обидві сторони вести переговори про закінчення майже трирічного громадянського конфлікту і сформування тимчасового уряду.

У понеділок він мав окремі зустрічі з представниками обох сторін. Перший раунд переговорів закінчився минулого місяця без досягнення більшого поступу.

Тимчасом представники гуманітарних організацій продовжують зусилля з метою надання допомоги цивільному населенню в оточеному місті Гомс.

Сирійський уряд і опозиція погодились тимчасово припинити бої в Гомсі для надання гуманітарної допомоги. Організація Об’єднаних Націй надіється, що це дозволить постачити до району гуманітарну допомогу і вивезти звідти більшу кількість цивільних. Від четверга з контрольованого повстанцями міста вже вивезено понад 800 людей.

Від початку конфлікту у 2011 році в Сирії загинуло понад 130 тисяч людей і дев’ять мільйонів були змушені залишити свої домівки.
XS
SM
MD
LG