Спеціальні потреби

Картер: врегулювання сирійської кризи через вибори і глобальну підтримку


Бої в сирійському місті Алеппо
Бої в сирійському місті Алеппо
Колишній президент Сполучених Штатів Джиммі Картер заявив, що запланована на січень мирна конференція щодо Сирії, за всіма ознаками, «малоймовірно, що матиме успіх», тому що попередні умови, встановлені сирійським урядом і опозицією створили безвихідну ситуацію.

У статті, надрукованій газетою «Вашингтон пост», Джиммі Картер і професор Американського університету Роберт Пастор твердять, що способом закінчення сирійського конфлікту є вибори за участю міжнародних спостерігачів і миротворців.

Вони твердять, що переговори у Женеві повинні бути основані на голосуванні, яке мисить бути прийнятне, якщо його визнають вільним і справедливим, та що ті, що вийдуть переможцями, мусять гарантувати, що шануватимуть «усі релігійні і меншинні групи».

Члени опозиції вимагають, щоб у рамках мирного плану президент Башар аль-Асад подав у відставку, тоді як уряд закликав повстанців, щоб вони припинили збройну боротьбу.

Мирна конференція, яка розпочнеться 22 січня, відбуватиметься під егідою ООН. Метою нарад є створення тимчасового уряду, який виведе Сирію з кризи, в результаті якої там уже загинуло понад 100 тисяч людей і мільйони були змушені залишити свої домівки.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG