Спеціальні потреби

У Сирію прибув міжнародний посланець Брагімі


Спеціальний посланець ООН та Ліги арабських держав з питань Сирії Лахдар Брагімі прибув до Дамаска у п’ятницю для переговорів з сирійськими посадовцями щодо забезпечення тимчасового припинення вогню в 19-місячному конфлікті між проурядовими військами і повстанцями.

Згідно з планом, Брагімі зустрінеться у суботу вранці з міністром закордонних справ Валідом Муаллемом. Поки що неясно, чи в ході візиту спецпосланець матиме зустріч з президентом Башаром аль-Асадом.

Посланник закликає сирійських посадових осіб виступити на підтримку припинення вогню протягом чотирьох днів мусульманського свята Ід аль-Адха (Курбан-байрам), яке починається 26 жовтня. Він сказав журналістам у четвер після зустрічі з міністром закордонних справ Йорданії, що перепочинок у бойових діях може зміцнити довіру, і призвести до тривалішого перемир'я у збройному конфлікті, який триває в Сирії вже 19 місяців.

Міністр закордонних справ Туреччини Ахмет Давутоглу також закликав сирійські сили і повстанські групи дотримуватися угоди про припинення вогню.
XS
SM
MD
LG