Спеціальні потреби

Мирний посланник Лахдар Брагімі прибув до Лівану


Спеціальний посланник ООН та Ліги арабських держав з питань Сирії Лахдар Брагімі прибув до Лівану для зустрічі з місцевими керівниками. Це його остання зупинка в турне кількома країнами регіону з метою пошуку вирішення конфлікту в Сирії.

У середу він зустрівся з ліванським президентом Мішелем Сулейманом, прем’єр-міністром Наджибом Мікаті та лідером парламенту.

Перед тим він зупинився в Єгипті, Іраку, Саудівській Аравії та Ірані. Раніше Брагімі закликав сирійського союзника – Іран допомогти у встановленні тимчасового припинення вогню під час мусульманського свята Ід аль-Адха (Курбан-байрам), яке розпочинається наступного тижня.

За повідомленням сирійського державного агенства САНА, речник міністра закордонних справ країни Джихад Макдіссі заявив у вівторок, що в Сирії чекають на прибуття Брагімі та сподіваються, що міжнародні зустрічі посланця допоможуть досягти успіху в його «конструктивній ініціативі».

Раніше про тимчасове припинення вогню домовився його попередник – колишній генеральний секретар ООН Кофі Аннан минулого квітня. Утім, ця спроба закінчилася невдачею – припинення вогню закінчилося невдовзі після його оголошення.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG