Спеціальні потреби

Мирний посланник Лахдар Брагімі прибув до Лівану


Спеціальний посланник ООН та Ліги арабських держав з питань Сирії Лахдар Брагімі прибув до Лівану для зустрічі з місцевими керівниками. Це його остання зупинка в турне кількома країнами регіону з метою пошуку вирішення конфлікту в Сирії.

У середу він зустрівся з ліванським президентом Мішелем Сулейманом, прем’єр-міністром Наджибом Мікаті та лідером парламенту.

Перед тим він зупинився в Єгипті, Іраку, Саудівській Аравії та Ірані. Раніше Брагімі закликав сирійського союзника – Іран допомогти у встановленні тимчасового припинення вогню під час мусульманського свята Ід аль-Адха (Курбан-байрам), яке розпочинається наступного тижня.

За повідомленням сирійського державного агенства САНА, речник міністра закордонних справ країни Джихад Макдіссі заявив у вівторок, що в Сирії чекають на прибуття Брагімі та сподіваються, що міжнародні зустрічі посланця допоможуть досягти успіху в його «конструктивній ініціативі».

Раніше про тимчасове припинення вогню домовився його попередник – колишній генеральний секретар ООН Кофі Аннан минулого квітня. Утім, ця спроба закінчилася невдачею – припинення вогню закінчилося невдовзі після його оголошення.
XS
SM
MD
LG