Спеціальні потреби

Урядова авіація Сирії розбомбила підконтрольне повстанцям місто


За повідомленням сирійських активістів, урядові бойові літаки обстріляли стратегічне місто, яке повстанці взяли під свій контроль минулого тижня. Втім, війська президента Башара аль-Асада зводили сутички з бойовиками сирійської опозиції поблизу столиці.

Згідно з повідомленням базованої у Великобританії сирійської правозахисної організації Syrian Observatory for Human Rights і місцевих координаційних комітетів, у вівторок урядова авіація обстріляла місто Маарет аль-Нуман. Місто стратегічно розташоване в провінції Ідліб вздовж головної дороги, яка сполучає два найбільші міста Сирії - Дамаск та Алеппо. Також надходять повідомлення про запеклі сутички у вівторок на окраїнах Дамаска.

Бої у Сирії тривають незважаючи на попередження міжнародної спільноти, що ситуація в країні погіршується.

В оприлюдненій у понеділок заяві, спеціальний посланник ООН і Ліги арабських держав з питань Сирії Лахдар Брагімі підкреслив, що криза в Сирії «загострюється з кожним днем» і, що існує негайна потреба покласти край кровопролиттю.

Він закликав Іран допомогти у встановленні припинення вогню під час мусульманського свята Ід аль-Адха (Курбан-байрам), яке розпочинається наступного тижня.

Після зустрічі з Брагімі у Багдаді, прем’єр-міністр Іраку Нурі аль-Малікі знову закликав до швидкого розв’язання сирійського конфлікту.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG