Спеціальні потреби

Росія вимагає від Туреччини пояснення причин перехоплення сирійського літака


Росія вимагає від Туреччини пояснення причин примусової посадки сирійського літака, який летів з Москви до Дамаска.

Винищувачі військово-повітряних сил Туреччини увечері в середу перехопили й примусили приземлитися в Анкарі сирійський пасажирський літак А-320.

В оприлюдненій у четвер заяві Міністерства закордонних справ РФ зазначається, що дії Туреччини поставили під загрозу життя і безпеку пасажирів літака, серед яких було 17 громадян Росії.

У ранніх годинах у четвер, сирійському літаку, на бурту якого було понад 30 людей, дозволили продовжити політ після конфіскації, за словами влади Туреччини, «незаконного вантажу».

У середу міністр закордонних справ Туреччини Ахмет Давутоглу сказав, що на затриманому літаку працівники аеропорту в Анкарі виявили обладнання, яке підлягає забороні, згідно з правилами міжнародної цивільної авіації.

За повідомленнями турецьких ЗМІ, серед конфіскованого вантажу були різні предмети військового призначення, а також агрегати, які можуть служити компонентами ракет.

Поки що уряд Сирії не коментував цього інциденту.

Турецькі винищувачі примусили літак приземлитися в Анкарі за підозрою, що він перевозив зброю з Росії до сирійського уряду президента Башара аль-Асада, який є давнім союзником Москви.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG