Спеціальні потреби

Битва за сирійське Алеппо триває


За повідомлення сирійських активістів, бої між урядовими силами та повстанцями продовжувалися в Алеппо у четвер. У середу, сирійські урядові війська розпочали новий повітряний та наземний наступ на позиції повстанців у цьому найбільшому місті Сирії.

Журналісти, які перебувають в Алеппо, кажуть, що урядовим силам вдалося відбути в опозиціонерів деякі райони міста, в той час як повстанці відступили дальше на північ. Деякі командири повстанських сил нарікають про нестачу зброї та боєприпасів.

У розмові з кореспондентом Голосу Америки на турецько-сирійському кордоні, командир повстанських сил Малек аль-Курді заявив, що повстанцям необхідна міжнародна допомога.

За повідомленням правозахисної організації Syrian Observatory for Human Rights, у результаті боїв у Сирії в середу загинуло близько 170 осіб, в самому Алеппо - 33.

Тим часом, союзник Сирії Іран влаштовує переговори в Тегерані в намаганнях посприяти вирішенню кризи. Участь у зібранні беруть представники близько 30 країн, у тому числі Росії, Пакистану та Афганістану.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG