Спеціальні потреби

Сирійські повстанці атакували об’єкти сил безпеки в Алеппо


Правозахисна організація Syrian Observatory for Human Rights повідомила, що сирійські повстанці атакували кілька об’єктів сил безпеки у північному місті Алеппо. Сутички продовжувались також в інших районах країни.

Згідно з повідомленнями, в ході одного з нападів в Алеппо спалахнула перестрілка, в результаті якої загинула або отримала поранення чимала кількість урядових військовослужбовців. Проте точних даних не подано.

Минулого місяця повстанці взяли під свій контроль частини Алеппо, що викликало запеклі бої з урядовими частинами. Алеппо є комерційним центром Сирії.

Також у п’ятницю група спостерігачів повідомила, що урядові сили і повстанці вели запеклі бої на північ від сторлиці Дамаска і місті Абу-Кемаль, що на кордоні з Іраком. У переданому через Інтернет відеозаписах показано збройні сутички в містах Гомс, Дараа і Дамаск.

У четвер сусіди Сирії – Туреччина та Йорданія – які намагаються надати допомогу 200 тисячам біженців, звернулися до Ради Безпеки ООН, щоб вона надала екстрену допомогу у зв’язку з дедалі більшою гуманітарною катастрофою.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG