Спеціальні потреби

Поблизу готелю ООН у Дамаску пролунав вибух


За повідомленням державного телебачення Сирії, у Дамаску біля готелю Dama Rose, який використовується спостерігачами ООН, стався вибух.

У повідомленні зазначається, що закладений у бензовоз вибуховий пристрій вибухнув у середу вранці внаслідок чого троє осіб отримало поранення.

Заступник міністра закордонних справ Сирії Фейсал Мекдад сказав, що жодного зі спостерігачів ООН не було поранено в результаті вибуху. Він також закликав міжнародну громадськість вести спільну боротьбу з тероризмом.

На четвер заплановане засідання Ради Безпеки ООН, на якому обговорюватиметься криза в Сирії. Нагадаємо, що мандат місії спостерігачів ООН у Сирії закінчується 19 серпня.

Тим часом у середу офіційна китайська газета People’s Daily піддала критиці країни Заходу, які обмірковують можливість встановлення вільної від польотів зони над Сирією, кажучи, що такі коментарі підривають посередницькі зусилля ООН та шкодять єдності Ради Безпеки. Китай і Росія ветували резолюції Ради Безпеки, які погрожували Сирії санкціями за застосування важкої зброї проти цивільного населення.

У Мецці відбувається саміт Організації ісламського співробітництва, до складу якої входять 57 країн. ОІС погодилася тимчасово виключити Сирію із членства.

Міністр закордонних справ Ірану, який є одним із найближчих союзників Сирії, заявив, що його крана ніколи не погодиться на таку пропозицію.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG