Спеціальні потреби

Сирійські повстанці кажуть, що збили військовий літак


У Сирії державні ЗМІ повідомили, що пілот військового літака катапультувався після того, як у літаку виявились технічні неполадки. Проте повстанці заявили, що це вони збили літак.

Офіційне агентство SANA повідомило, що військовий літак мав технічні проблеми під час, як сказано, «рутинного навчання» у східному районі Сирії. Пілот катапультувався і вже почалися його пошуки.

Активісти опозиції поставили на YouTube аматорське відео, на якому показано літак та чути інтенсивний обстріл, після чого його охоплює вогонь і за ним тягнеться смуга диму. Особа, якої не видно на відеозаписі, говорить, що в літак потрапили над містом Могассен у провінції Деїр аз-Зор.

Поки що неможливо підтвердити з незалежних джерел твердження спостерігача.

Згідно з повідомленнями очевидців, сирійський уряд використовує літаки в рамках атак проти повстанців у контрольованих ними районах по всій країні.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG