Спеціальні потреби

Продовжується битва за сирійське місто Алеппо


Сирійські активісти повідомляють, що урядові сили розпочали в п’ятницю новий рауд обстрілу міста Алеппо. Вони продовжують наступальну операцію проти контрольованих повстанцями районів найбільшого міста країни.

Базована у Великобританії організація Syrian Observatory for Human Rights повідомила про новий обстріл Алеппо, а також про сутички між урядовими військами та повстанцями.

Журналісти, які перебувають у місті, кажуть, що урядовим військам вдалося відбити деяку територію у четвер і що багато повстанців відійшли на північ. Проте повстанці обіцяли продовжувати боротьбу, незважаючи на нарікання, що в них не вистачає зброї та боєприпасів.

Повстанський командир Малек аль-Курді заявив Перській службі Голосу Америки на турецько-сирійському кордоні, що повстанцями необхідна міжнародна допомога.

У п’ятницю Великобританія заявила, що передасть повстанцям устаткування зв’язку та медикаменти на вісім мільйонів доларів. Міністр закордонних спра Вільям Гейґ заявиви у статті в газеті «Тайм», що відносини мусять бути будовані «з тими, хто, можливо, керуватиме Сирією в майбутньому». Проте кошти не будуть призначені з зброю.
XS
SM
MD
LG