Спеціальні потреби

Правозахисна група звертає увагу на зникнення людей у Сирії


Міжнародна група активістів звертає увагу громадськості на тисячі випадків зникнення людей у Сирії, кажучи, що сили безпеки і напіввійськові організації застосовують цю тактику, щоб тероризувати родини і громадськість.

У четвер організація Авааз оприлюднила свідчення членів родин заарештованих, затриманих і викрадених осіб у Сирії від березня минулого року, коли почалася криза. Вона заявила, що передасть список цих випадків Раді ООН з прав людини для проведення розслідування.

У списку є справа чоловіка, якого було заарештовано на військовому контрольному пункті у місяці лютому і родина якого дотепер не знає місця його перебування. Інша родина повідомила про чоловіка, якого заарештовано незабаром після спалаху протестів у травні 2011 року. Вони чули про місце його перебування лише від тих затриманих, котрих було звільнено.

У звіті Аваазу, з посиланням на правозахисні організації та юристів, говориться, що дотепер у Сирії заарештовано, затримано або викрадено від 28000 до 80000 людей.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG