Спеціальні потреби

У сирійському Алеппо точаться запеклі бої


Сирійські активісти повідомляють, що повстанці ведуть інтенсивні бої з проурядовими силами за контроль над містом Алеппо на півночі країни.

Мешканці Алеппо та правозахисники називають сьогоднішні зіткнення - безпрецедентними. Повстанці розгорнули нову наступальну операцію в місті з метою витіснити звідти урядові війська Сирії.

Базована у Великобританії правозахисна організація Syrian Observatory for Human Rights повідомляє про сутички в містах Дейр-Еззор, Дераа та Гама, як також в столиці Дамаску.

Тим часом на зустрічі у п’ятницю, міністри кількох країн Заходу та їх союзників обговорюватимуть заходи щодо координації дій глибоко розколотої сирійської опозиції.

У сьогоднішній зустрічі вибраних членів групи «Друзі Сирії», яку влаштовує у Нью-Йорку державний секретар США Гілларі Клінтон, візьмуть участь міністри з понад 20 держав і представники місцевих сирійських революційних рад.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG