Спеціальні потреби

Президент аль-Асад: повстанці не виграють конфлікту


Президент Сирії Башар аль-Асад заявив, що бойовики опозиції не вийдуть переможцями у боротьбі проти уряду, але додав, що «двері до діалогу» залишаються відчиненими.

У заяві, надрукованій в єгипетському тижневику «Аль-Ахрам аль-Арабі» за п’ятницю, Асад сказав, що збройні групи, які застосовують терористичну тактику проти держави, не користуються популярністю серед суспільства і кінець кінцем не здобудуть перемоги.

Він мав сказати, що вітає діалог з опозицією, але що «ті, хто обрали збройний шлях, мають справу із сирійською армією».

Президент зробив таку заяву в час, коли сирійська правозахисна організація повідомила, що урядова армія здійснює обстріл кількох північних районів країни.

Базована у Великобританії правозахисна організація Syrian Observatory for Human Rights повідомляє про бої між повстанцями і урядовими силами в північно-східному районі Алеппо у п’ятницю. Вибухи було також чути в Дамаску і в його районі.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG