Спеціальні потреби

Сирійські повстанці захопили базу пов’язаного з аль-Кайдою угруповання


Бойовики Вільної сирійської армії унеможливлюють ісламістам увійти до деяких районів Алеппо
Бойовики Вільної сирійської армії унеможливлюють ісламістам увійти до деяких районів Алеппо
У середу сирійські повстанці в північному місті Алеппо захопили штаб-квартиру угруповання, що пов’язане з аль-Кайдою і хоче встановити в Сирії ісламську державу.

За повідомленням базованої у Великобританії організації Syrian Observatory for Human Rights, ісламські повстанці захопили базу угруповання Ісламська держава Іраку і Леванту.

Представник цієї організації заявив в аудіозаписі, який оприлюднено у вівторок, що воно знищить повстанських бойовиків. Крім цього сказано, що до своїх опонентів воно зараховує членів опозиційної Сирійської національної коаліції.

Цю інформацію передано через кілька годин після того, як лідер ще однієї пов’язаної з аль-Кайдою організації – Фронт аль-Нустра – закликав до припинення вогню між різними повстанськими організаціями, які намагаються здобути контроль у різних частинах Сирії.

Угруповання Ісламська держава Іраку і Леванту намагається закріпити свій контроль шляхом усунення менших суперницьких угруповань у намаганні створити ісламську державу. Вони відкидають компроміс із сирійським урядом і кажуть, що помірковані опозиційні представники, які братимуть участь у мирній конференції в Женеві, не будуть їх представниками.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG