Спеціальні потреби

Обидві суданські держави підписали угоди про запобігання збройному конфлікту


Президенти Судану і Південного Судану підписали ряд угод про безпеку й економічне співробітництво, проте деякі важливі суперечки, які майже спричинили між ними збройний конфлікт, залишилися неврегульованими.

Президент Судану Омар аль-Башир і Південного Судану Салва Киїр взяли участь у церемонії підписання угод у четвер у столиці Ефіопії Аддис-Абебі.

Угоди передбачають встановлення демілітаризованої зони уздовж спільного кордону і відновлення постач нафти з Південного Судану через територію Судану. Одна з угод закликає до створення так званого «м’якого кордону», який дозволить «безперешкодне» пересування людей, тварин і торгівлю.

Проте між обома країнами й далі немає угоди про те, хто контролюватиме багатий на нафту регіон Аб’єй та інші прикордонні райони. Вони також підписали угоду, в якій вирішили продовжувати визначення спільного кордону.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Історія Демократичної партії США. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:25 0:00
XS
SM
MD
LG