Спеціальні потреби

Президенти обох суданських держав ведуть переговори в Аддис-Абебі


Уже другий день поспіль відбуваються переговори між президентами Судану і Південного Судану для досягнення угоди щодо питань, які залишилися неврегульованими після торішнього поділу країни на дві держави.

Переговори між президентом Судану Омаром аль-Баширом і президентом Південного Судану Салвою Киїром продовжувалися в понеділок у столиці Ефіопії Аддис-Абебою.

Суданський представник заявив після початкового рауду переговорів в неділю, що обидві сторони назагал згідні щодо справ економіки, нафти і торгівлі, але що між ними немає однозгідності в справі безпеки.

Суперечки, які є наслідком відокремлення Південного Судану від Судану та проголошення незалежності у липні 2011 року, включають територіальні претензіі обох сторін на багатий на нафту регіон Аб’єй.

Судан також звинувачує свого південного сусіда, що він озброює повстанців у двох південних регіонах, тоді як Південний Судан звинувачує суданську армію у повітряних рейдах на прикордонні регіони.

Організація Об’єднаних Націй дала обом суданським державам час до минулої суботи, щоб вони досягли угоди, якщо не хочуть опинитися перед можливістю санкцій.

Відео - найголовніше

Ізраїльський десантник про участь у війні в Україні. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:05 0:00
XS
SM
MD
LG