Спеціальні потреби

Представники уряду Південного Судану і повстанців обіркували питання припинення вогню


На мирних переговорах в столиці Ефіопії Аддис-Абебі
На мирних переговорах в столиці Ефіопії Аддис-Абебі
У столиці Ефіопії Аддис-Абебі представники уряду Південного Судану і повстанців мали зустріч для розмов про пошуки шляхів припинення збройних сутичок, які почалися понад три тижні тому.

У вівторок обидві сторони погодились на порядок денний, який зосереджуватиметься на припиненні вогню і встановленні статусу 11 осіб, затриманих урядом.

Початок переговорів був відстрочений на кілька днів, але представники як уряду, так і повстанців висловили оптимізм щодо досягнення порозуміння.

У результаті хвилі насильства в Південному Судані вже загинуло понад 1000 людей і приблизно 200 тисяч були змушені залишити свої домівки.

У понеділок президент Судану Омар аль-Башир відвідав Південний Судан і обіцяв, що його уряд не підтримуватиме повстанців у Південному Судані. У минулому обидві суданські держави звинувачували одна одну у підтримці повстанських угруповань на території сусідньої країни.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG