Спеціальні потреби

Врегулювання в Південному Судані натрапляє на перешкоди


Представники повстанців Південного Судану на переговорах в Аддис-Абебі
Представники повстанців Південного Судану на переговорах в Аддис-Абебі
Президент Судану Омар аль-Башир прибув до Південного Судану для обміркування справи поточного насильства. Тимчасом переговори між представниками президента Салви Киїра і повстанського лідера Рієка Мачара натрапляють на перешкоди.

Башир не зробив будь-якої заяви після прибуття в понеділок до Джуби, перед тим, як мав зустріч з Киїром.

Міністр інформації Судану Ахмед Білал заявив Голосу Америки, що його країна «дуже занепокоєна і стурбована» з приводу ситуації, але що, на його думку, Башир може відіграти деяку роль і допомогти Південному Судану знайти розв’язку конфлікту.

Переговори про закінчення збройних сутичок, які спалахнули в середині грудня, мали розпочатися в Ефіопії минулого тижня, але обидві делегації не змогли подолати таких питань, як вимоги повстанців про звільнення затриманих політиків.

Міністр інформації Південного Судану заявив у неділю, що, в рамках мирних переговорів, його уряд не звільнить затриманих.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG