Спеціальні потреби

Представники уряду і повстанців Південного Судану розпочали мирні перговори


Президент Південного Судану з лідерами Кенії та Ефіопії в Джубі у четвер
Президент Південного Судану з лідерами Кенії та Ефіопії в Джубі у четвер
В столиці Ефіопії Аддис-Абебі відкрилися мирні переговори між представниками уряду і повстанців Південного Судану. Регіональні посередники надіються, що їм вдасться довести до припинення вогню у конфлікті, який наблизив найновішу у світі державу до громадянської війни.

Міністерство закордонних справ Ефіопії заявило, що переговори розпочалися в п’ятницю і що регіональне об’єднання IGAD, до якого належить вісім країн Східної Африки, готове допомогти будь-яким способом.

У результаті збройних сутичок між силами президента Салви Киїра і колишнього віце-президент Рієка Мачара в Південному Судані вже загинуло понад 1000 людей.

Обидві сторони продовжують збройні сутички, хоча почалися мирні перговори. Згідно з повідомленнями, урядові війська ведуть наступальні операції на місто Бор, захоплений повстанцями адміністративний центр штату Джонглей. Проте повстанські командири попередили, що вони готові наступати з міста Бор на столицю країну – Джубу.

Посольство США в Джубі доручило евакуацію більшості свого персоналу з приводу «погіршення умов безпеки».
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG