Спеціальні потреби

Лідери Кенії та Ефіопії прибули до Південного Судану на мирні переговори


Президент Південного Судану Салва Киїр з кенійським і ефіопським лідерами
Президент Південного Судану Салва Киїр з кенійським і ефіопським лідерами
Збільшилися регіональні зусилля для досягнення мирної угоди в охопленому насильством Південному Судані. На переговори до Джуби вже прибули лідери Кенії та Ефіопії.

Президент Кенії Угуру Кеніятта і прем’єр-міністр Гайле Маріам Десалегн вже мали зустріч з президентом Південного Судану Салвою Киїром у четвер.

Киїр звинувачує свого колишнього заступника і політичного суперника Рієка Мачара у влаштуванні спроби державного перевороту, що 11 днів тому довело до запеклих збройних сутичок.

Службовці Організації Об’єднаних Націй кажуть, що на хвилі насильства, можливо, загинули тисячі людей. До боїв причетні представники племені динка, які підтримують президента Киїра, та етнічна група нуер, до якої належить Мачар.

Мачар, місце перебування якого невідоме, не взяв на себе відповідальності за спробу державного перевороту, але заявив, що армія повиння усунути президента Киїра від влади.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG