Спеціальні потреби

Сомалійські сили витіснили екстремістів із стратегічного району


Збройні сили сомалійського уряду та Африканського Союзу витіснили екстремістів угруповання аль-Шабаб із стратегічного значення міста Балад.

Місто Балад розташоване на важливому шляху в районі Середнє Шебеле, приблизно за 30 кілометрів від столиці.

Захоплення міста означає, що вперше за щонайменше три роки дорога між Баладом і Могадишо опинилася під урядовим контролем.

Мешканець міста Баджо Абдулагі заявив Сомалійській службі Голосу Америки, що він прокинувся у вівторок, коли почув, як до міста прибувають танки Африканського Союзу. За його словами, не було перестрілки.

Місто Балад розташоване за приблизно 60 кілометрів від адміністративного центру Джовгар, що перебуває в руках пов’язного з аль-Кайдою угруповання.

Тепер проурядові війська планують захопити щонайменше три важливі міста, які ще перебувають під контролем угруповання екстремістів з аль-Шабаб. Серед них є Джовгар, портове місто Кісмайо, а також адміністративний центр району Нижнє Шебелле – місто Мерка.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG