Спеціальні потреби

Урядові та африканські війська атакують екстремістів у Сомалі


Екстремісти аль-Шабаб
Екстремісти аль-Шабаб

Сомалійські сили, підтримувані військами Африканського Союзу, розпочали наступальну операцію проти повстанців аль-Шабаб у північному районі Могадишо. Місія Африканського Союзу в Сомалі (AMISOM) повідомила, що операція, яку розпочато в п’ятницю вранці, має на меті витіснити бойовиків з північних окраїн сомалійської столиці, з яких екстремісти останнім часом здійснили кілька атак.

Два тижні тому африканські війська завдали великого удару угрупованню аль-Шабаб, змушуючи його залишити третє за величиною сомалійське місто Байдоа, яке вважалося важливим повстанським опорним пунктом.

Угруповання аль-Шабаб і далі контролює більшість південного і центрального районів Сомалі, але постійно втрачає контроль на користь ефіопських, кенійських та африканських сил (AMISOM).

Торік війська сомалійського уряду та африканські сили витіснили екстремістів з Могадишо, але аль-Шабаб таки здійснює спорадичні, повстанського зразка атаки на столицю.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG