Спеціальні потреби

ВМС Євросоюзу завдали ударів по базах піратів у Сомалі


Військово-морські сили ЄС, за підтримки перехідного уряду Сомалі, вперше атакували бази сомалійських піратів на суходолі.

Військово-морські сили країн Євросоюзу, які беруть участь в операції «Аталанта» проти морського піратства в Аденській затоці та небезпечних зонах Індійського океану, у вівторок вперше нанесли точкові удари по базах постачання піратів на території Сомалі.

Повідомляється, що в ході авіарейду було потоплено судна, які використовуються піратами. Жоден із мирних мешканців не постраждав.

Голови Міністерств закордонних справ країн ЄС 23-го березня схвалили проведення спецоперації силами ВМС Євросоюзу безпосередньо на території Сомалі.

Наприкінці лютого Євросоюз ухвалив рішення продовжити тривалість військово-морської операції «Аталанта» до грудня 2014-го року.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG