Спеціальні потреби

Літак на сонячну енергію здійснює перший міжконтинентальний політ


Швейцарський винахідник здійснює політ на експериментальному літаку «Solar Impulse» на сонячну енергію з Південної Європи в напрямку Північної Африки. Він намагається здійснити перший у світі міжконтинентальний політ без використання традиційного палива.

Бертран Піккард вилетів зі столиці Іспанії Мадрида у вівторок вранці в подорож до столиці Марокко Рабата. Через кілька годин його літак був уже неподалік південного узбережжя Іспанії. Після того, як літак подолає Гібралтарську протоку на висоті 3600 метрів, він увійде у марокканський повітряний простір над Танжером і після 21:00 години за місцевим часом приземлиться в аеропорту Рабата.

На крилах літака розміщено 12 тисяч сонячних батарей, підключених до електричних моторів. Незважаючи на великі розміри літака, його вага дорівнює вазі пересічного легкового автомобіля.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Viber

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Viber

XS
SM
MD
LG