Спеціальні потреби

Мобільні телефони замінюють Санта-Клаусів


На свята в американських торговельних центрах неодмінно присутні актори в костюмах Санта-Клаусів. Батьки приводять до них дітей, що ті розказали Санті, який подарунок хочуть до Різдва. Цій традиції вже багато років. Але тепер у живого Санти з’явився конкурент.

Замовити подарунок Санта-Клаусу в Америці тепер можна за допомого мобільного телефона. Спеціальна програма дозволяє писати Санті листи скільки душа забажає.

Протягом багатьох поколінь відвідини Санти в торговельному центрі були надійним способом передати своє побажання на Різдво. Тепер це можна зробити з будь-якого місця.

Програма для мобільних телефонів мамусь і татусів називається «Все, що я хочу від Санти».

Говорить помічник менеджера компанії Verizon Кристал Ратліфф:

«Щойно ви зареєструєте в програмі свою дитину, можете створити перелік її побажань. Наприклад, мій син хоче вантажівку з дистанційним керуванням. Тож ви вводите все до переліку. Можете потім змінювати скільки завгодно. Інформацію можна переслати Санті негайно, а можна оформити як лист дитини.

Програма дозволяє батькам зберігати побажання дитини навіть після того, як вони вже відіслані Санті. Так через багато років дорослі зможуть побачити, що вони просили на свята, коли були дітьми.

Актор, що грає Санту в одному з передсвяткових магазинів сумнівається, що через мобільну програму у нього буде менше маленьких відвідувачів. Він каже:

«Сумніваюсь, що це станеться. Адже магія в тому, щоб дивитися на Санту».

Справді, живе спілкування із добрим бороданем ніколи не перестане бути частиною дитячого свята.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Інше за темою

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG