Спеціальні потреби

З приводу спірних островів Японія відкликала свого посла з Південної Кореї


Японія відкликала свого посла з Південної Кореї, щоб таким чином запротестувати проти відвідин південнокорейським президентом Лі Мен Баком островів, на які претензії висувають обидві країни.

Міністр закордонних справ Японії Коїтіро Гемба заявив у п’ятницю, що візит Лі Мен Бака був «абсолютно неприйнятним» і що це матиме «сильний вплив» на відносини між Південною Кореєю і Японією.

У п’ятницю Лі Мен Бак став першим президентом, який будь-коли відвідав спірні острови. Ці острови є джерелом напруження між обома країнами протягом десятиліть. Представники Сеула применшували значення візиту, кажучи, що його метою не було викликати проблем у регіоні.

Острови, в Японії відомі як Такесіма, а в Кореї як Докдо, перебувають під практичним контролем Південної Кореї з часу закінчення японського колоніального правління після закінчення Другої світової війни.

Минулого тижня у річному звіті в питанні оборони, Японія відновила свої претензії на острови, а Південна Корея викликала японського дипломата, щоб передати йому протест.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG