Спеціальні потреби

Південна Корея оновлює ракетний арсенал


Південнокорейська ракета в повітрі під час випробувань. Фото поширило міністерство оборони.
Південнокорейська ракета в повітрі під час випробувань. Фото поширило міністерство оборони.

Військові Південної Кореї мають намір значно збільшити власний ракетний арсенал. Причиною називають нарощування ракетних озброєнь Пхеньяном.

У Міністерстві оборони Південної Кореї вимагають додатково збільшити фінансування військової ракетної програми на 2 мільярди доларів протягом наступних 5 років. Про це з посиланням на джерела у міністерстві повідомили Південнокорейські ЗМІ.

Запит щодо збільшення фінансування надійшов до президента Кореї Лі Мун Бака ще 28-го квітня, через кілька днів після того як військові повідомили про те, що нова ракета Хюнму-3 на озброєнні південнокорейської армії здатна вразити будь-яку ціль на території Північної Кореї.

На думку експертів, Сеул має намір побудувати сотні ракет Хюнму-2, які мають радіус дії 300 кілометрів, та ракет Хюнму-3, радіус дії яких складає від 500 до 1 500 кілометрів.

Передбачається, що оновлений арсенал Південної Кореї буде здатен нейтралізувати пускові установки Північної Кореї та знищити військові об’єкти та сховища бактеріологічної зброї Пхеньяна.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG