Спеціальні потреби

Путін наказав військам РФ повернутися у місця постійної дислокації


Президент РФ дав команду повернути війська, які брали участь у навчаннях біля українського кордону, в місця постійної дислокації.

За повідомленням прес-служби Кремля, президент Володимир Путін дав команду міністрові оборони РФ повернути війська, що брали участь у навчаннях на південному заході Росії, в місця постійної дислокації.

Повідомленням про розпорядження Путіна надійшло в понеділок за несповна тиждень до президентських виборів в Україні.

«У зв’язку із завершенням планової весняної фази підготовки військ, що передбачала їх передислокацію і відбувалася, зокрема, на полігонах у Ростовській, Бєлгородській і Брянській областях, Володимир Путін дав команду міністрові оборони повернути війська, що брали участь у навчаннях, до місць постійної дислокації та продовжити бойову підготовку на прилеглих полігонах», – повідомила прес-служба російського президента.

Країни Заходу виступають проти розміщення кількох десятків тисяч російських солдатів біля українського кордону, висловивши побоювання, що дислокація можливо є підготовкою до чергового загарбання українських земель після анексії Росією Криму у березні.

У понеділок представники НАТО заявили, що поки що не бачать жодних ознак передислокації російських солдат.

У понеділок Кремль також закликав Київ зупинити антитерористичну операцію на Сході України і відкликати звідти силовиків.

7 травня Путін вже заявляв, що війська від кордону відвели. Водночас НАТО і США вказували, що ознак зменшення російської військової присутності не було.

Відео - найголовніше

Мистецтво про непереможну силу жінки. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:27 0:00
XS
SM
MD
LG