Спеціальні потреби

Тисячі москвичів підтримали президентську кандидатуру Путіна


Тисячі москвичів підтримали президентську кандидатуру Путіна
Тисячі москвичів підтримали президентську кандидатуру Путіна

У четвер десятки тисяч прихильників прем’єр-міністра Володимира Путіна взяли участь у мітингу на підтримку його президентської кандидатури. Прихильники Путіна пройшли походом уздовж річки Москва до недалекого стадіону Лужники, щоб вислухати його промову.

За повідомленням французького інформаційного агентства, Путін заявив зібраним, що він вийде переможцем на президентських виборах четвертого березня. На запитання кандидата, чи він буде переможцемя виборів, зібрані відповіли голосним «так».

Мітинг був відповіддю на кілька протестів проти Путіна, який, згідно з передбаченнями, наступного місяця буде обраний на третій президентський термін.

Протести розпочалися у грудні минулого року після того, як партія Єдина Росія заявила про свою перемогу на парламентських виборах, здобуваючи однак меншу від сподіваної підтримку. Проте опозиційні угруповання і міжнародні спостерігачі твердять, що голосування було затьмарене насильством, наповнюванням урн підробленими бюлетенями і відсутністю справедливості.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG