Спеціальні потреби

Підмосков'я: 38 людей загинули внаслідок пожежі в психлікарні


У п'ятницю МНС РФ опублікувало повний список жертв пожежі в психіатричній лікарні селища Раменське Московської області. Рятувальники виявили та ідентифікували всі 38 тіл загиблих, у тому числі 36 пацієнтів і двоє медпрацівників.

Як припускають фахівці, більшість людей загинули вночі у сні перебуваючи під дією препаратів і могли навіть не прокинутися перед смертю. Врятуватися вдалося лише двом пацієнтам, яких медсестра Вікторія Волкова сама вивела з вогню.

Як вказує російська влада, пожежна частина, яка перебувала в сусідньому районі, була відрізана від місця трагедії через зачинену річкову переправу, тому пожежникам довелося далеко об’їжджати. До місця трагедії вони прибули тільки через годину після отримання дзвінка. Місцеві мешканці намагалися самі гасити вогонь.

У правоохоронних органах Москви повідомили, що розглядаються кілька можливих причин пожежі. Як зазначили сили безпеки, одна з версій - коротке замикання, інша - необережне поводження з вогнем.

У момент загоряння в будівлі перебувала 41 особа.

За фактом загибелі людей порушено кримінальну справу. Президент РФ Володимир Путін дав доручення розслідувати причини трагедії і надати допомогу постраждалим. У Московській області оголошено жалобу.
XS
SM
MD
LG