Спеціальні потреби

Спеціальна комісія проведе слідство в справі пожежі мечеті в Рангуні


У Бірмі повідомлено про слідство в справі пожежі в Ісламському центрі в Рангуні, в результаті якої загинуло 13 дітей. Багато місцевих мусульман висловлюють занепокоєння, що пожежа, можливо, спричинена підпалом.

За повідомленням преси, інцидент розглядатиме семичленна урядова комісія. Місцеві офіційні особи раніше заявили, що пожежу спричинила електрична проблема.

Пожежа сталася у вівторок у час антимусульманської хвилі насильства, в ході якої в кількох містах центрального району Бірми було знищено мечеті та інші об’єкти, що належали мусульманам.

У середу в районі мечеті в Рангуні посилено заходи безпеки. На вулицях видно поліцейські патрулі. Органи влади побоюються, що цей інцидент може викликати ще більше напруження на релігійному тлі в країні, де більшість населення – буддисти.

Уряд заявив, що результати розслідування інциденту будуть оприлюднені в п’ятницю. Місцеві органи влади вже звинуватили двох працівників мечеті, які спали в мусульманському центрі, у невідповідній реакції, коли почалася пожежа.
XS
SM
MD
LG