Спеціальні потреби

Путін втретє став президентом і висунув Медведєва у прем’єри


Володимир Путін перед складанням інавгураційної присяги
Володимир Путін перед складанням інавгураційної присяги

У понеділок новообраний президент Російської Федерації Володимир Путін урочисто прийняв присягу в Андріївському залі Кремля. У присутності близько двох тисяч запрошених Володимир Путін поклав руку на конституцію Росії і присягнув «поважати і захищати права і свободи людей».

У своїй інавгураційній промові Володимир Путін заявив:

«Ми хочемо і будемо жити в демократичній країні, де у кожного є свобода і простір для реалізації таланту і своїх сил. Ми хочемо і будемо жити в успішній Росії, яку поважають у світі як надійного, відкритого, чесного і передбачуваного партнера».

Після інавгурації у спеціальному закритому приміщенні на території Кремля новому президенту була передана так звана «ядерна валізка», засіб управління російськими стратегічними ядерними силами.

У перший день свого третього терміну Володимир Путін запропонував Держдумі кандидатуру екс-президента Дмитра Медведєва для затвердження на пост прем'єр-міністра Росії. Про це в понеділок повідомив спікер парламенту Сергій Наришкін.

Напередодні інавгурації міліція посилила заходи безпеки в Москві. У неділю в центрі Москви відбулися масові акції протесту проти повернення на пост глави держави Володимира Путіна, якого опозиція називає «узурпатором влади». Вуличні акції були розігнані міліцією, їх організатори, а також сотні інших активістів, затримані і доставлені у поліцейські дільниці.

Влада заявляє про провокації вуличних заворушень з боку опозиції, в результаті чого постраждали десятки співробітників правоохоронних органів. За даними фактам будуть порушені кримінальні справи.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG