Спеціальні потреби

Лавров закликав до мирного вирішення суданської кризи


В понеділок 30 квітня в Москві пройшли переговори глави МЗС РФ Сергія Лаврова з його суданським колегою Алі Карті. Як повідомив російський міністр за підсумками зустрічі, Судан готовий розпочати переговори з Південним Суданом, у разі, якщо останній сам проявить добру волю до цього.

Лавров відзначив зацікавленість своєї країни в мирному вирішенні нинішнього конфлікту між двома африканськими державами, і підкреслив, що Росія закликає діяти на основі норм і принципів міжнародного права та дотримання вимог Ради Безпеки ООН.

Керівник російського зовнішньополітичного відомства також виступив проти того, що б резолюція Радбезу ООН в справі Судану передбачала будь-які санкції.

«Наша позиція по цій резолюції: вона повинна реально відображати те, що робить чи не робить кожна зі сторін», - ці слова Лаврова цитує РІА-Новости.

У свою чергу ІТАР-ТАСС звертає увагу на заяву глави МЗС РФ про те, що «після укладення всеосяжної мирного угоди, необхідний моніторинг виконання сторонами своїх зобов'язань - як сторони діють на практиці».


XS
SM
MD
LG