Спеціальні потреби

Сенатор Рубіо закликає до дипломатичної ізоляції Росії


Сенатор Марко Рубіо
Сенатор Марко Рубіо
Сенатор від штату Флорида Марко Рубіо, якого часто бачать, як потенційного кандидата в президенти від Республіканської партії, в четвер закликав до дипломатичної ізоляції Росії у зв'язку з кризою в Україні і захопленням Криму Москвою.

«Замість того, щоб скасовувати один саміт чи технічні переговори, Росію слід негайно виключити з усіх міжнародних форумів, які не мають істотного значення для врегулювання даної кризи, включно з «Великою вісімкою» - написав Рубіо в статті у Washington Post.

«Рада Росія-НАТО має бути розпущена. Від співпраці з Росією з глобальних стратегічних проблем слід відмовитися, поки мешканці Криму не отримають можливість вільно і справедливо визначити свою долю без зовнішнього тиску. Простіше кажучи, Росію більше не слід розглядати, як відповідального партнера у вирішенні будь-яких суттєвих міжнародних проблем», - зазначив сенатор.

Рубіо вважає, що Обама повинен закликати союзників США ввести ембарго на постачання зброї до Росії. Він називає безсовісною дією відправлення союзниками НАТО зброї Москві, коли вона порушує суверенітет України.

Американський законодавець наполягає, що вторгнення Росії в Крим має розвіяти міф про те, що «якщо закрити двері в НАТО для майбутніх членів Альянсу, це послабить російську агресивність».

«Ми повинні дати ясно зрозуміти всім зацікавленим партнерам в Європі, бажаючим вступити в НАТО і готовим задовольнити відповідні вимоги, що Альянс залишається відкритим для вступу нових членів», - вказав Рубіо.

Він також висловив сподівання, що на прохання Грузії та України до США про військову підтримку летального характеру надійде «ясна і конкретна відповідь».

«Це ганьба, що коли Росія намагається загарбати частину української території, прохання України про постачання зброї, обмін розвідувальною інформацією та про іншу допомогу, відхиляються адміністрацією Обами», - заявив сенатор.

Відео - найголовніше

Вибори у США: Що таке Супервівторок? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:43 0:00
XS
SM
MD
LG