Спеціальні потреби

Російський парламент ратифікував членство країни в СОТ


Російські законодавці ратифікували членство країни у Світовій організації торгівлі. Тепер президент Володимир Путін мусить ще підписати документ, чим завершиться майже двадцятирічне намагання стати членом цієї міжнародної організації. Рада Федерації Росії ратифікувала документ у середу, а Державна дума ще минулого тижня.

Росія – остання із великих світових економік, яка залишалася поза рамками СОТ до грудня минулого року, коли ця організація прийняла країну у свої ряди.

Для того, щоб бути прийнятою до СОТ, Росія погодилася обмежити тарифи і субсидії та дозволити вільнішу діяльність у себе іноземних банків. Проте деякі російські бізнесові організації виступали проти членства в СОТ, яка встановлює і веде моніторинг норм світової торгівлі, кажучи, що вони не зможуть конкурувати на світових ринках.

Росія подала заяву про членство в СОТ ще у 1993 році.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG