Спеціальні потреби

Новорічний Парад троянд у Пасадені


Новий рік місто Пасадена у Каліфорнії традиційно розпочне Парадом троянд. Нині участь у підготовці ходи беруть сотні волонтерів. А відразу після параду мешканці та гості міста традиційно зберуться повболівати за гравців з американського футболу місцевого коледжу. Першого січня Пасадена традиційно проводить так званий Матч троянд.

Квіти, насіння та інші види рослинності – все це використовують волонтери, щоб не залишилось жодного вільного сантиметру на пересувних платформах, що візьмуть участь у Параді троянд.

Говорить волонтер Аніта Вандервельден:

«Роботи вдосталь, але нам весело. Кожному дають якесь завдання. Закінчиш одне – переходиш до наступного».

Вірджинія Браунворт приїхала допомагати здалеку – з Мінесоти.

«Ми працюємо з насінням, з квітами, клеєм, шпильками та всілякими іншими матеріалами».

Для Меґ Фаррелл – взяти участь у параді – це нагода розповісти історію життя своєї мами та тисячі інших жінок-пілотів жіночої флотилії повітряних військ, які у Другу світову війну транспортували літаки від бази до бази, щоб звільнити чоловіків-пілотів для бою. Вона каже:

«Для нас мати таку платформу – це спосіб розповісти громаді про жінок, які служили нашій країні, які зробили свій внесок у перемогу».

Інші також скористалися нагодою, щоб донести свій месседж. Обрі Лутс та Денні Леклер – нетрадиційне подружжя. Вони відсвяткують свій шлюб на платформі у формі весільного торта, створення якої про спонсорував Фонд боротьби зі СНІДом:

Денні Леклер та Обрі Лутс говорять:

«Вперше у Параді троянд бере участь платформа, яка представляє гомосексуальні шлюби… На нас дивитимуться мільйони людей по всьому світу, ми в захопленні».

М
Квіти, насіння та інші види рослинності – все це використовують волонтери, щоб не залишилось жодного вільного сантиметру на пересувних платформах, що візьмуть участь у Параді троянд.
​Інші групи промотують добробут тварин, зокрема роль поліцейських псів. Харчова компанія «Доул» рекламує себе, використовуючи тропічну тематику. Вже три роки поспіль платформи «Доул» вигравали спеціальні призи.

Представник компанії учасниці параду Дейв Спеєр:

«Найважливіша нагорода – це приз за найкраще оформлення. Ми його беремо вже три роки, сподіваємось на перемогу і цього разу».

До параду залишилось кілька годин, а роботи ще багато. Готові чи ні, першого числа учасники вишукуються та урочисто вирушать вулицями міста, а мільйони глядачів спостерігатимуть за парадом з телеекранів.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG