Спеціальні потреби

Телеканал RT зареєструвався як іноземний агент в США


Маргарита Симоньян
Маргарита Симоньян

Фінансований російською владою телеканал RT зареєструвався у США у статусі іноземного агента в останній день терміну, встановленого Міністерством юстиції.

Звіт Національної розвідки, оприлюднений у січні, зазначає, що під час президентських виборів у США минулого року, RT активно виробляв інформаційний контент на підтримку одного з кандидатів.

Закон про іноземних агентів був прийнятий у США ще у часи Другої cвітової для протидії нацистській пропаганді. Сьогодні він використовується для відстеження фінансування та впливу закордонних урядів на внутрішні процеси у США.

Статус іноземного агента не накладає на RT обмежень щодо мовлення, але зміст програм каналу буде ретельно відстежуватися Міністерством юстиції. Також канал подаватиме звіт двічі на рік про джерела фінансування та контакти з представниками іноземних урядів.

Уряд Росії погрожує контрзаходами - які можуть ще більше обмежити роботу в Росії закордонних медіа організацій: Радіо Свобода, Німецької хвилі, «Голосу Америку».

Дивіться також: У якому масштабі російські агенти використовували соцмережі для поширення реклами та фейків під час виборів у США?

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Десяті роковини трагедії МН17. Наслідки. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:22 0:00

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG