Спеціальні потреби

На Львівщині розпочалися українсько-американські військові навчання Rapid Trident-2016.


У понеділок на території Яворівського полігону у Львівській області розпочалися масштабні очолювані США міжнародні військові навчання Rapid Trident-2016 («Стімкий Тризуб-2016»).

За повідомленням, у військових маневрах беруть участь понад 1 800 військовослужбовців із 13 країн світу.

Окрім України та США, до навчань залучено військовослужбовців з Канади, Великобританії, Болгарії, Литви, Туреччини, Румунії, Грузії, Республіки Молдова, Республіки Польща, Королівства Норвегія та Королівства Швеція.

Найбільші іноземні контингенти — від армій США та Канади. Загалом - понад 400 осіб.

До військових маневрів залучатимуть бронетехніку і армійську авіацію, проводитимуть також навчальні стрільби зі стрілецької зброї.

Офіційна церемонія початку навчань відбулася в понеділок вранці у Центральному військовому містечку Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного у селі Старичі Яворівського району Львівщини.

Під час виконання державних гімнів України та США, на щогли підняли прапори обох країн. Прапор України піднімали військовослужбовці Національної гвардії та одного з підрозділів ЗС України, які залучаються до навчання у складі українського контингенту, а прапор Сполучених Штатів — бійці угрупування командування Сухопутних військ США в Європі та Національної гвардії штату Каліфорнія.

Метою навчань є запровадження у ЗС України передового досвіду армій провідних країн світу, обмін професійним досвідом, покращення рівня взаємодії між підрозділами Сухопутних військ США, України, армій країн-учасниць НАТО і членів програми «Партнерство заради миру».

Навчання Rapid Trident-2016 триватимуть до 8 липня. За повідомленням командування Армії США в Європі, навчання відбуваються на прохання українського уряду та ЗС України.

Дивіться також: Європейські реформи в інтересах України навіть, якщо не йдеться про членство - експерт

Європейські реформи в інтересах України навіть, якщо не йдеться про членство - експерт. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:15 0:00

XS
SM
MD
LG