Спеціальні потреби

Піцерія «Прімос» ділиться рецептом 25-річного успіху на ринку


Ресторанний бізнес завжди відрізнявся жорсткою конкуренцією, і в часи економічного процвітання, а тим більше сьогодні – коли для чималої кількості американців похід в ресторан стає подією не зовсім повсякденною. І для успіху бізнесу особливо важливо зайняти власну нішу, привабити покупця чи то особливими стравами, чи то екзотичним інтер’єром, чи то особливою атмосферою. Саме на останнє зробили ставку власники родинного ресторану у передмісті Вашингтона – піцерії «Прімос». Її клієнти твердять – там вони відчувають себе як вдома, щоправда, запевняють постійні клієнти, і піца в «Прімос» – найкраща в околиці.

«Мережеві ресторани закуповують свої продукти у великих корпорацій і через дистриб’юторів. Ми ж можемо купляти місцеву городину і м’ясо».
Джим Нікополос.
Клієнтам імпонує не лише смачна їжа та приємна атмосфера, але й власник ресторану Джим Нікополос. Усі постійні відвідувачі знають Джима в обличчя, звертаються до нього тільки на ти.

«Я люблю спілкуватися зі своїми клієнтами, розпитувати про життя. Я вважаю, що треба мати зв’язок як з клієнтами, так і з працівниками», – зазначає Нікополос.

Джимі перебрав справи у ресторані 5 років тому у свого свекра, емігранта з Греції. Фотографії на стінах розповідають про історію їх родинного бізнесу, що мало змінився за останні 25 років – лише свекор тепер вітає гостей, а на кухні порається його племінник.

Конкурувати дрібному бізнесу з мережевими ресторанами в Америці не легко. Тому Джим робить великий акцент на першокласному обслуговуванні і приготуванні страв зі свіжих продуктів, вирощених на місцевих господарствах.

«Мережеві ресторани закуповують свої продукти у великих корпорацій і через дистриб’юторів. Ми ж можемо купляти місцеву городину і м’ясо», – каже Джим.

Висока якість страв та обслуговування, переконані постійні клієнти, гарантуватимуть цьому ресторану ще довгі роки процвітання.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG