Спеціальні потреби

Панетта: тісніші військові зв’язки між США і КНР посилюють взаємне довір’я між ними


Міністр оборони США Леон Панетта заявив, що тісніші військові зв’язки між Вашингтоном і Пекіном можуть пом’якшити взаємне підозріння і уникнути прорахунку між обома великодержавами.

Міністр Панетта зробив цю заяву у вівторок після зустрічі в Пекіні зі своїм китайським колегою Ляном Гуанлє. Він також захищав більшу причетність Вашингтона до справ Азії, кажучи, що КНР і США можуть докласти спільних зусиль для добра регіону.

Проте як Вашингтон, так і Пекін висловили занепокоєння з приводу намірів один одного в регіоні. Китай запідозрює Сполучені Штати в тому, що їх закріплення в Азії має на меті стримання зростання ролі КНР, тоді як США піддають критиці Китай за його дедалі більшу регіональну самовпевненість. Зі свого боку міністр Лян Гуанлє захищав швидке поширення військових та економічних впливів Китаю.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG