Спеціальні потреби

США занепокоєні з приводу стану прав людини в Пакистані


США занепокоєні з приводу стану прав людини в Пакистані
США занепокоєні з приводу стану прав людини в Пакистані

Державний департамент Сполучених Штатів висловив занепокоєння з приводу повідомлень, що протягом останніх 10 років у Пакистані зникли тисячі політичних сепаратистів.

Занепокоєння висловлено у звіті Держдепартаменту, на який покликається газета «Нью-Йорк таймс» з четверга. У звіті, який минулого місяця надіслано Конгресу США, подано детальні висновки організацій прав людини в Пакистані.

Звіт головним чином зосереджується на справах сепаратистів з провінції Белуджистан, але також висловлює занепокоєння, що пакистанські збройні сили без суду розстрілювали захоплених у полон бойовиків Талібану.

У звіті також сказано про «серйозне порушення прав людини пакистанськими силами безпеки» і що уряд Пакистану зробив лише обмежений поступ у сфері сприяння правам людини.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG