Спеціальні потреби

ООН: нові повені у Пакистані змусили до втечі ще 1 мільйон людей


Об’єднані Нації повідомили, що повені на півдні Пакистану спричинилась до переміщення від середи щонайменше 1 мільйона людей. Ця країна страждає від стихійного лиха вже майже впродовж місяця.

За повідомленням представників ООН, розлив ріки Інд змусив жителів провінції Сінд негайно покинути доми.

Пакистанський уряд наказав мешканцям Тхатта залишити це історичне місто, коли річкові води прорвали неподалік греблю. Це змусило до втечі десятки тисяч людей.

Повені впродовж майже місяця зруйнували велику частину Пакистану, почавши з гірських північних територій і перемістившись на південні важливі сільськогосподарські райони країни. Від повеней вже загинуло щонайменше 1 600 людей. Стихійним лихом охоплено майже 20 мільйонів пакистанців.

Сполучені Штати кажуть, що згідно з «гідною довіри» інформацією пакистанські екстремісти можуть спрямувати свої дії проти іноземців, пов’язаних з наданням пакистанцям допомоги, а також пакистанських посадовців причетних до цих зусиль.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG