Спеціальні потреби

У Пакистані заарештовано двох імовірних терористів


У Пакистані заарештовано двох імовірних терористів
У Пакистані заарештовано двох імовірних терористів

Пакистанські органи влади заарештували двох імовірних нападників-смертників, запідозрених у плануванні атаки на мечеть і урядові будинки в столиці країни Ісламабаді.

Начальник столичної поліції заявив, що органи влади розшукують ще двох осіб, які, можливо, причетні до змови. Він сказав інформаційному агентству Ассошіейтед Пресс, що ті особи пов’язані з пакистанським Талібаном у Південному Вазиристані.

Імовірна атака мала бути здійснена в районі Ісламабада, де багато посольств іноземних держав, парламент і урядові міністерства Пакистану.

Остання терористична атака в Ісламабаді сталася у жовтні 2009 року, коли нападник-смертник убив п’ятьох службовців місцевого бюро Світової продовольчої програми ООН.

Рік раніше, у вересні 2008 року, вибух замінованої вантажної машини знищив готель Мерріотт, убиваючи щонайменше 60 людей.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG