Спеціальні потреби

У Пакистані загинуло 18 імовірних екстремістів


Представники органів безпеки Пакистану кажуть, що від ракетної атаки з американського безпілотного літака у північно-західному районі Пакистану загинуло щонайменше 18 імовірних екстремістів. Це вже п’ята така атака протягом тижня.

Офіційні особи кажуть, що в племінному районі Північний Вазиристан, що є центром діяльності угруповань Талібан і пов’язаних з аль-Кайдою воєнізованих груп, були уражені три об’єкти. Кілька осіб отримали поранення.

Це була вже п’ята атака від 18 серпня. У загальному протягом тижня в Північному Вазиристані загинунуло 35 імовірних екстремістів.

У четвер Міністерство закордонних справ Пакистану викликало високопоставленого американського дипломата, щоб висловити йому протест з приводу атак, які названо «незаконними і такими, що суперечать міжнародним законам та порушують суверенітет Пакистану».

Пакистан багато разів піддавав критиці атаки з безпілотних літаків, але американські офіційні особи називають їх важливим інструментом у боротьбі з повстанцями.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG