Спеціальні потреби

Президент Пакистану вимагає з’ясування арешту дівчини


Президент Пакистану Асіф Алі Зардарі звернувся до Міністерства внутрішніх справ з проханням надати інформацію про арешт християнської дівчини, яку звинувачено в блюзнірстві, що вона, мовляв, осквернила релігійний текст.

Поліція каже, що дівчину, яку названо Рамша, затримано в четвер після того, як розлючені сусіди оточили її хату в Ісламабаді і звинуватили в тому, що вона палила сторінки Корану. Проте інші заявили, що вона вживала газети, які взяла зі смітника, щоб зварити страву.

Поліція заявила, що дівчину триматимуть протягом 14 днів, тоді як у справі продовжуватиметься слідство.

У понеділок президент Зардарі звернув особливу увагу на справу дівчини і звернувся з вимогою надати інформацію про її арешт.

Надходять суперечливі повідомлення про вік дівчини. Дехто каже, що їй 11 років. Поліція вважає, що їй 16 років. Врешті інші повідомляють, що в неї психічні проблеми.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG