Спеціальні потреби

Місія ОБСЄ в Україні відкрила передову патрульну базу в Щасті


Перший заступник голови СММ ОБСЄ Александр Гуґ на церемонії відкриття передової патрульної бази СММ в м. Щастя, 25 травня 2016.
Перший заступник голови СММ ОБСЄ Александр Гуґ на церемонії відкриття передової патрульної бази СММ в м. Щастя, 25 травня 2016.

Передова патрульна база розширить можливості місії у сфері моніторингу ситуації з безпекою як у підконтрольних, так і непідконтрольних уряду районах.

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ в Україні (СММ) відкрила у середу нову передову патрульну базу (ППБ) у підконтрольному уряду місті Щастя Луганської області.

ППБ розширить можливості місії у сфері моніторингу ситуації з безпекою як у підконтрольних, так і непідконтрольних уряду районах.

Про це у повідомленні, розміщеному на сайті ОБСЄ.

«Нова ППБ знаходиться менш ніж за 500 м від лінії розмежування, що дозволить нашим спостерігачам бути ближче до районів, де спостерігається найбільша кількість порушень, а також оперативно реагувати на повідомлення про інциденти», – зазначив Александр Гуґ, перший заступник голови місії.

«Постійна присутність СММ також має стимулювати сторони більш ретельно дотримуватися режиму припинення вогню і Мінських угод», - зазначив він.

СММ поінформувала Спільний центр з контролю та координації (СЦКК) про відкриття нової ППБ і заручилася підтримкою української та російської сторін СЦКК.

Як зазначається у повідомленні ОБСЄ, ППБ у Щасті – дев'ята передова патрульна база місії у Східній Україні і четверта в Луганській області.

З метою поліпшення моніторингу та звітності місія має намір відкрити нові такі бази по обидва боки від лінії розмежування.

Дивіться також: США та ЄС готові запровадити нові санкції проти Росії у разі наступу на Сході України

Координатор політики санкцій у Держдепі: У разі наступу Росії можуть бути нові заходи. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:04 0:00

XS
SM
MD
LG