Спеціальні потреби

Обама скасував зустріч з Путіним у Москві – через Сноудена


Президент Барак Обама скасував зустріч з президентом Росії Володимиром Путіним, яка мала відбутися у вересні у Москві.

За повідомленням Білого дому, Обама все ж планує взяти участь в економічному саміті «Великої двадцятки» у російському Санкт-Петербурзі. Проте замість того, щоб після завершення засідання поїхати до Москви, як планувалося, американський президент проведе два дні у Швеції перед самітом.

Минулого тижня адміністрація Обами висловила обурення рішенням Росії надати тимчасовий притулок колишньому контрактнику Агентства національної безпеки США Едварду Сноудену, який викрив таємні програми стеження США.

Обама закликав Росію видворити Сноудена до США, щоб можна було притягти його до судової відповідальності за звинуваченням у шпигунстві. Проте Путін відмовився задовольнити таке прохання.

Останнім часом, США і Росія також розходяться у поглядах щодо низки інших питань – розміщення системи протиракетної оборони в Європі, пошанування прав людини і постачання зброї Росією президенту Башару аль-Асаду на підтримку його боротьби з повстанцями, які намагаються його усунути івд влади. США підтримують сирійських повстанців.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG